Perakende Sektörü

Üretim

Perakende Sektörü

AVM'lerde artık rahat dolaşabilirsiniz

Zaman içinde değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda AVM'ler de evrim geçirdi. Günümüzde insanlar alışveriş merkezlerine sadece alışveriş yapmak için değil, aile dosları, arkadaşları ile buluşup gezmek ve sosyalleşmek için de gidiyor. İşte bu yüzden de emanet dolapları önemi artıyor. Ziyretçilerin poşetleri ve eşyalarını bırakarak rahatlıkla dolaşabilmelerine olanak sağlayan emanet dolaplarının güvenliği Kilitronik ürünlerle sağlanıyor

 

VEMUS Elektronik insan yaşamını kolaylaştıran projelerinden biri de Kasa Altlığı Elektronik Panolar... Kasiyerlerin yoğun iş temposunu en aza indirmeyi hedefleyen ürünlerinde son teknoloji komponentleri kullanarak uzun yıllar sorunsuz çalışan cihazlar üretmekteyiz.

 

Optik Sensörlü ve pedallı modeller ile müşterilerimize farklı alternatifler sunmaktayız.

 

Vitrinlerde saklanan değerli ürünler için de Kilitronik çözümlerimiz müşterilerimiz tarafından büyük beğeni toplamakta, farklı alanlarda uygulanabilme özelliği ile her türlü vitrin için çözüm sunmaktayız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Ulaşın

Sormak yada iletmek istediğiniz konuyu iletişim formundan yada aşağıdaki telefon numaralarından bize iletebilirsiniz. İvedilikle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

vemus@vemus.com.tr

MERKEZ :
Zeytin Cad. No:14 NOSAB - Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (224) 411 10 30

İSTANBUL OFİS :
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2, Kule-3 No:8c/1, 34771 - Ümraniye/İstanbul, TÜRKİYE

+90 (216) 939 67 65