Endüstriyel Mutfak

Üretim

Endüstriyel Mutfak

Kolay kullanımlı sistemler ile rekabetinize güç ve teknoloji katıyoruz..

Fırın Kontrol

Ekmekten, pizzaya, pizzadan simide tümünün piştiği ortam fırın. Her firmaya özel elektronik fırın kontrol cihazları tasarlayıp üretiyoruz. Firmanızın farklılıklarını, ürünlerinize elektronik teknolojilerini uygulayarak yansıtıyoruz. Kolay kullanımlı sistemler ile rekabetinize güç ve teknoloji katıyoruz... Yıkama ve pişirme fonsiyonlarını senkronize edip, tüm enerji kaynaklarının aynı anda kullanılabildiği fırın kontol cihazları üretiyoruz. Düşük Emisyonlu ve Yüksek Verimli Yanma Sistemi (Premix Sistem) ve Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Brülör teknolojilerini kontrol ederk fırınların inovatif olmasını sağlıyoruz. Elektronik kart tasarımı yanısıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleşirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu koruyoruz.

 

Makine Kontrol

Standart üretim hijyen ve lezzetli ürünlerin başlangıç noktası makinalar. Biz bu makinelerin elektronik kontrolünde uzmanız. Dokunmatik kontol panelli, firma marka ve logonuzun uyarlanabildiği size özel yenilkçi tasarımlar için gelin Vemus deneyimi ile yeni projelere birlikte imza atalım...

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Ulaşın

Sormak yada iletmek istediğiniz konuyu iletişim formundan yada aşağıdaki telefon numaralarından bize iletebilirsiniz. İvedilikle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

vemus@vemus.com.tr

MERKEZ :
Zeytin Cad. No:14 NOSAB - Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

+90 (224) 411 10 30

İSTANBUL OFİS :
Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2, Kule-3 No:8c/1, 34771 - Ümraniye/İstanbul, TÜRKİYE

+90 (216) 939 67 65