Fırıncılık Sektörü - VEMUS Elektronik

ÇÖZÜMLERİMİZ

FIRINCILIK SEKTÖRÜ

Sağlık için endüstriyel fırınlarda üretim şart..

Her firmaya özel elektronik fırın kontrol cihazları tasarlayıp üretiyoruz. Firmanızın farklılıklarını, ürünlerinize elektronik teknolojilerini uygulayarak yansıtıyoruz. Kolay kullanımlı sistemler ile rekabetinize güç ve teknoloji katıyoruz... Yıkama ve pişirme fonsiyonlarını senkronize edip, tüm enerji kaynaklarının aynı anda kullanılabildiği fırın kontol cihazları üretiyoruz. Düşük Emisyonlu ve Yüksek Verimli Yanma Sistemi (Premix Sistem) ve Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Brülör teknolojilerini kontrol ederek fırınların inovatif olmasını sağlıyoruz.

Fırın Kontrol

Düşük Emisyonlu ve Yüksek Verimli Yanma Sistemi (Premix Sistem) ve Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Brülör teknolojilerini kontrol ederk fırınların inovatif olmasını sağlıyoruz. Elektronik kart tasarımı yanısıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleşirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu koruyoruz.

Hamur İşleme

Fırıncıların en büyük yardımcıları olan Spiral Mikserler, Kesme Tartma Makineleri, Hamur Yoğurma Makineleri, vb makineler için firmaya özel tasarımlar ile son teknoloji birleştiriyoruz ve sektöre sunuyoruz.