Endüstriyel Mutfaklar - VEMUS Elektronik

VEMUS tasarım, üretim deneyimi ile üretilen Kilitronik "Elektronik Kilitler" yenilikçi ve çevreci özellikleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

Fırın Kontrol

Ekmekten, pizzaya, pizzadan simide tümünün piştiği ortam fırın. Her firmaya özel elektronik fırın kontrol cihazları tasarlayıp üretiyoruz. Firmanızın farklılıklarını, ürünlerinize elektronik teknolojilerini uygulayarak yansıtıyoruz. Kolay kullanımlı sistemler ile rekabetinize güç ve teknoloji katıyoruz... Yıkama ve pişirme fonsiyonlarını senkronize edip, tüm enerji kaynaklarının aynı anda kullanılabildiği fırın kontol cihazları üretiyoruz. Düşük Emisyonlu ve Yüksek Verimli Yanma Sistemi (Premix Sistem) ve Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Brülör teknolojilerini kontrol ederk fırınların inovatif olmasını sağlıyoruz. Elektronik kart tasarımı yanısıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleşirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu koruyoruz.

Makine Kontrol

Standart üretim hijyen ve lezzetli ürünlerin başlangıç noktası makinalar. Biz bu makinelerin elektronik kontrolünde uzmanız. Dokunmatik kontol panelli, firma marka ve logonuzun uyarlanabildiği size özel yenilkçi tasarımlar için gelin Vemus deneyimi ile yeni projelere birlikte imza atalım...