Vemus Endüstriyel Elektronik

Faaliyet Alanlarımız

From inspiration to installation, we partner with our customers in many industries to ensure that their facilities offer the latest in personal security solutions, convenience, and peace of mind.

miniK10
Dolap Kilidinden daha fazlası

Yeni nesil ofislerde, personel dolaplarında, güvenlik/nizamiye dolaplarında, okullarda, sağlık kuruluşlarında, spor salonlarında, posta kutularında, hamam ve spalarda, alışveriş merkezi ve marketlerde ve fabrikalar vb. birçok yerde geniş uygulama alanı mevcuttur.

hopinlock
binlerce kilidi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Hopinlock Manager: Kilitronik by VEMUS ürünlerinin "hopinlock" uyumlu olan modellerinin yönetilmesine yarayan android tabanlı bir mobil uygulamadır.

Mobil cihazınıza indireceğiniz hopinlock© uygulaması ile mobil cihazlardan tüm açma-kilitleme veya yönetme ile ilgili parametreleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil cihazınız ile görev oluşturduktan sonra, siz veya yetkili personeliniz aracılığıyla kilitlere tek tuş ile istediğiniz işlemi yükletebilirsiniz. Hangi dolabı kimin kullanacağı ile ilgili kişilere SMS göndererek bilgi verebilirsiniz. Binlerce kilidi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

cargoBOX
Temassız teslimat kargo sistemi

cargoBOX® kişiye veya kuruma gelen/giden kargoların konulduğu, elektronik kilitli dolap gözlerinden oluşan IoT tabanlı, kargoları almak ve vermek için “hazır” tutan dolap sistemidir.

VEMUS’un çeyrek asrı geçen tecrübesi ile modern kent yaşamında kargo teslim alma/verme sorununa getirdiği özgün bir çözümdür.

Endüstriyel
köklü üretim deneyimi ile...

Dokunmatik kontrol panelli, firma marka ve logonuzun uyarlanabildiği size özel yenilkçi tasarımlar için gelin Vemus deneyimi ile yeni projelere birlikte imza atalım...

Elektronik kart tasarımı yanısıra CAD CAM uygulamalar ile serigrafiyi de birleşirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu koruyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bize Ulaşın

Sormak yada iletmek istediğiniz konuyu iletişim formundan yada aşağıdaki telefon numaralarından bize iletebilirsiniz. İvedilikle yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Zeytin Cad. No:14 NOSAB - Nilüfer/Bursa, TÜRKİYE

İSTANBUL OFİS : Fatih Sultan Mehmet Mah. Poligon Cad. Buyaka 2, Kule-3 No:8c/1, 34771 - Ümraniye/İstanbul, TÜRKİYE