PERSONEL HAKKINDA

YÖNETİMİN MESAJI

    25 yıla yaklaşan iş ve proje deneyimizi bizimle çalışma arzusunu taşıyan tüm müşterilerimize sonuna kadar açıyoruz. Ürünlerimizin yaşamın bir çok alanında insanlığın hizmetinde olması bizlere gurur vermiştir daima. İşimizi farklı ve iyi yapmak için çok çaba sarfediyoruz. Bu çabanın karşılığı sürdürülebilir bir büyümeyi hep yakaladık. İlkemiz, “şeffaflık ve çözüm ortaklığı” yaklaşımımız ile başarılamayacak iş yoktur. Bunun ifadesi olarak ilk tanışmanın bir unsuru olan kartvizitlerimize “puzzle” var. İlkemizi daima hatırlıyor ve hatırlatıyoruz. En büyük gücümüzü de buradan alıyoruz, yani müşterilerimizin bize duyduğu güvenden. Çünkü biliyoruz ki güven temelinde yapılan tüm işler mutlaka her iki tarafa da başarı getirmiştir ve getirecektir.

    Elektronik teknolojileri hızla gelişiyor. Elektroniksiz bir hayat düşünülemiyor. İşte bu hızlı gelişime yenilikçilik boyutunu da ekleyip müşterilerimize katma değerli ürünler sunmak bir başka hedefimiz.

    Vemus, seri üretim için Ar-Ge ve proje üreten bir firma. Müşterileri ile katma değer üretmek doğrultusunda “birlikte tasarlama” (co-designe) en çok sevdiğimiz çalışma şeklimiz. Çünkü biliyoruz ki birlikte tasarımdan ve çeştlilikten başarı doğar. Üretim hatlarımızda da daima kendi tasarladığımız elektronik ve yan donanım ürünleri üretmekteyiz.

    Amacımız sürdürülebilir büyüme ile Vemus'u gelecek yüzyıla taşıyarak, uzun ömürlü bir şirket gelişimi gerçekleştirmek ve bunu yaparken şu kısa  insan ömründe müşterileri ile güçlü bağlar kurarak hayata anlam ve değerler katmak. Yapılan işten haz almak...

 

Mustafa DAYANIKLI

Vemus YK Bşk.

Biz Bir Takımız
Takımımızın bazı üyeleri