KATEGORİLER
PASTA BÖREK

   PASTA BÖREK FIRIN KONTROL CİHAZI

   Pasta Börek Fırını Dokunmatik Elektronik Kontrol Cihazı Pasta Börek fırını içerisine konulan pişirilecek ürünlerin ayarlanan program set değerleri baz alınarak istenen süre ve sıcaklıkta pişirilmesini kontrol eder.

 

   Cihaz ara yüzünde bulunan göstergeler ile program numarası, zaman ve sıcaklık değerleri, ısıtıcı çalışma oranları görülür. Çalışma oranları, set ve tuşların led göstergeleri ile o anki çalışma şekli gözlemlenebilir. Cihazımızda kullandığımız Döner buton ile set değerlerini ayarlamak oldukça kolay yapılmakta ve kısa sürmektedir. Buzer ile çalışma esnasında meydana gelen arıza ve uyarıları kullanıcıya sesli olarak bildirilir.

 

   Cihaz hafızasına 16 çeşit programın set değerleri kaydedilebilmektedir. Start konumunda iken yapılan set değerleri değişiklikleri otomatik olarak “0” numaralı hafızaya kaydedilerek geçici değerler de hafızada saklanabilmektedir.

Cihaz sadece fırın sıcaklığını değil fırın içerisinde bulunan buhar ünitesi sıcaklığını ve buhar valfini de otomatik olarak kontrol eder.

Cihazda Switch Mode besleme teknolojisi kullanılarak dış ortamdaki parazitlerden etkilenme riski minimuma indirilmiştir.