KATEGORİLER
FIRIN KONTROL

Vemus  20 yıldır, firmaya özel elektronik fırın kontrol cihazları ve kartları tasarlayıp üretiyor. Firmanıza uygun ve fırınınıza farklılıklar katacak elektronik teknolojilerini size özel uyguloruz. Kullanıcı dostu, kolay kullanımlı özgün grafik arayüz elektronik çözümlerimiz ile rekabetinize güç ve teknoloji katıyoruz...

Pişirme ve yıkama fonsiyonlarını senkronize edip, tüm enerji kaynaklarının aynı anda kullanılabildiği fırın kontol cihazları üretiyoruz.

“Düşük emisyonlu ve yüksek verimli yanma sistemi” (Premix Sistem) ve “sessiz çalışan yüksek performanslı brülör teknolojilerini”  kontrol ederek fırınların inovatif ve müşterilerinize maksimum kazanç elde etmesini sağlıyoruz. Enerji verimliliği yüksek ürünlerin kontrolünde tartşmasız Türkiye'nin öncü kuruluşudur Vemus.

Elektronik kart tasarımında bilgisyar destekli tasarımların yanısıra, mekanik CAD/CAM uygulama tasarımları ile serigrafiyi de birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılıyor, çözüm ortağı misyomuzu gerçekleştiriyoruz.