ÇÖZÜMLERİMİZ

KATEGORİLER
ELEKTRONİK KİLİTLER

VEMUS tasarım, üretim deneyimi ile üretilen Kilitronik "Elektronik Kilitler" yenilikçi ve çevreci özellikleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

 

Türkiye’nin ilk modüler yapıya sahip elektronik şifreli kasa kilidini Kilitronik markasıyla üreten Vemus, çelik ve ahşap mobilya sektörüne yönelik elektronik dolap kilitleri üretimine ağırlık vermektedir. Bunun yanı sıra Vemus çelik para kasa kilitleri de üretmekte elektronik kilit konusunda tasarım ve üretim yapan Türkiye'nin sayılı firmaları arasındadır.

Kilitronik ürünlerinin önemli özelliklerinden biri ise pil kullanım sürelerinin oldukça fazla oluşudur. Kilitronik tasarımcıları doğa sevgisi ve çevre duyarlılıkları nedeniyle düşük pil tüketimli elektronik kilit tasarlamayı bir görev olarak görmektedir. Elektronik kilit ürün tip ve özelliklerine göre değişmekle birlikte hedefimiz daima pil ömrü 5 ile 10 yıl arasında elektronik kilit ürünlerini insan yaşamına sunmaktır. Böylece hem doğa hem kullanıcı dostu ürünler varetmek en büyük hedefimizdir.

Kilitronik ürünleri piyasaya çıkan en son elektronik komponentlerle üretilmekte olup , sürekli geliştirilmektedir. Bu Vemus'un aynı zamanda güvenlik stratejisidir ve müşterilerimizin bize ve ürünlerimize güvenin bir parçasıdır...

Kilitronik ürünleri servis ve parça temin garantileri ile güvenle kullanabileceğiniz , mal , can , para ,bilgi ,belge güvenliğinize güç katacak son teknoloji ürünlerdir..

Daha fazla bilgiye => www.kilitronik.com sitemizden ulaşabilirisiniz.